1982 yılında kurulan Çelik Metal Sanayi, sektöründe referans olan kamu ve özel sektördeki firmalara ürün ve hizmet vermektedir. 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle firmamızın hedefi; üretimini yaptığımız ana ürünlerin tasarım sorumluluğunu da üstlenerek sürekli büyüyen ve gelişen yapısı ile kalite göstergelerini ilerleterek, insanına ve ülkesine karşı her zaman sorumluluklarının bilincinde, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket olmaktır.

Çelik Metal Sanayi, kuruluşundan bugüne her geçen gün kendini yenileyerek ve teknolojiye yatırım yaparak günümüzde Savunma Sanayi, Havacılık ve Otomotiv sanayine de bileşenli alt sistem parçalarını montajı ile birlikte üreterek hizmet vermektedir. Aynı zamanda uzun yıllardır elde ettiği tecrübe ile Standart ve Özel Bağlantı Elemanları, Yedek Parça, Kalıp Tertibatı, Makine Parçaları, Otomat ve Paslanmaz mamullerini, TSE, ASTM, ISO, DIN standartlarında üreterek çeşitli sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm bu gelişmeler ışığında ÇELİK METAL SANAYİ PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, uzun yıllar sürdürdüğü kaliteli hizmet anlayışını devam ettirerek siz değerli müşterilerimizin birinci tercihi olmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürecektir.

Kalite 

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine sahip Firmamız, üretimin her aşamasında gerçekleştirdiği kalite kontrol mekanizmaları ve hatasız üretim hedefi ile Kalite Güvence Sistemi oluşturmuştur. ERP yazılımı ile desteklenen tüm süreçlerde firmaya gelen hammadde, malzeme veya yarı mamul, kimyasal ve mekanik analizlerden geçerek giriş kontrol onaylı olarak devreye girmektedir. Tüm imalat aşamalarında yetkin personel tarafından gerçekleştirilen ara proses kontroller ve bitmiş mamule uygulanan final kontrol aşamalarıyla ürünler kesintisiz izlenebilmektedir.

Günümüzde inanılmaz seviyelere ulaşan üretim hızları, malzeme bilimi, mühendislik ve işletmecilik perspektifleri, gelecekte yalnızca bu trendleri ve teknolojiyi yakın biçimde takip eden ve etkili biçimde kullanan organizasyonların ayakta sağlam kalacakları ve başarılı olacaklarını bildirmektedir. Biz prensiplerimizi bu trendler ışığında güncelleyerek en uygun, hızlı ve verimli üretim çözümleri geliştirerek siz değerli müşterilerimizin birinci tercihi olmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürecektir.